Nasza filozofia

Bardzo zależy nam, aby nasze przedszkolaki poddane wszechstronnej stymulacji, rozbudzeniu ambicji i pracowitości, zyskały solidne podstawy, które w przyszłości pozwolą im stać się szczęśliwymi, mądrymi ludźmi o otwartych umysłach i silnym poczuciu własnej wartości, wrażliwymi, umiejącymi współpracować z innymi zachowując własną indywidualność.

Kameralne warunki, jakie stworzyliśmy pozwolą dostrzec wyjątkowość każdego dziecka, podejść indywidualnie do jego potrzeb, możliwości, predyspozycji i talentów. Jednocześnie uczymy tolerancji, wzajemnej akceptacji dla odmiennych cech innych ludzi.

Wspieramy dzieci w dążeniu do samodzielności i niezależności, uczymy odpowiedzialności za siebie
i innych. Dzięki naszej pomocy nawiązywanie nowych kontaktów społecznych jest dużo łatwiejsze.

Nasi pedagodzy i specjaliści służą fachową radą wspomagając rodziców w ich codziennym trudzie wychowania.